Siatki tkane

Siatki techniczne znajdują zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Wykorzystywane są do filtracji cieczy oraz przesiewania drobnych elementów. Występują w kilku różnych wersjach: o splocie tkanym – prostym i karbowanym. W ofercie firmy Ann-Filters Poland znajdują się siatki nierdzewne i ocynkowane, w tym wykonane z niskowęglowej odmiany stali o zwiększonej zawartości chromu. Wielkość oczek dopasujemy do Twoich potrzeb. Przy wyborze zwróć również uwagę na grubość druta (m.in. 0,025 mm, 0,04 mm i 1,2 mm) oraz prześwit (np. 36%, 55%, 85%).

Zajmujemy się produkcją oraz dystrybucją artykułów metalowych wykorzystywanych na szeroką skalę w przemyśle i budownictwie. Proponujemy siatki tkane ze stali ocynkowanej pokryte dodatkową warstwą chromu, która stanowi skuteczne zabezpieczenie antykorozyjne i mechaniczne. Konstrukcja staje się odporna na niekorzystne czynniki zewnętrzne, takie jak wilgoć. Wyroby o splocie tkanym charakteryzują się elastycznością oraz podatnością na formowanie i kształtowanie. Przeznaczone są do przesiewania drobnych frakcji, a także filtracji cieczy i gazów.

Siatki techniczne filtracyjne o splocie tkanym

Oferujemy siatki tkane nierdzewne, ocynkowane oraz wykonane z brązu i fosforobrązu. Ich niewątpliwą zaletą jest szeroki wybór rozmiarów, wielkości oczek oraz poziomu prześwitu. Cechują się dużą precyzją przesiewania, choć znakomicie nadają się do produkcji ogrodzeń dla zwierząt oraz jako obudowa lub osłona różnorodnych maszyn i urządzeń. Są odporne na przecieranie i zdzieranie.

W naszej ofercie nie mogło również zabraknąć siatek tkanych o splocie holenderskim. Co je wyróżnia? Nieprzeciętna wytrzymałość na ciśnienie przy zachowaniu niewielkiej retencji. Wolne przestrzenie, które powstały podczas oplatania drutów osnowy i wątku, tworzą powierzchnię filtrującą zdolną do oddzielania nawet bardzo drobnych frakcji oraz ciał stałych od cieczy. Konstrukcja stanowi więc znakomitą alternatywę dla siatek plecionych. Po więcej informacji oraz profesjonalne wsparcie techniczne zapraszamy do kontaktu.

Siatki tkane nierdzewne

Sita, filtry do olejów bądź granulatów,...

Siatki tkane ocynkowane

Ann-Filters Poland specjalizuje się w produkcji oraz...

Siatki tkane...

W tej kategorii znalazły się siatki tkane nierdzewne...

Siatki tkane z brązu i...

W tej kategorii przygotowaliśmy szeroki wybór produktów...
Siatki tkane nierdzewne
Sita, filtry do olejów bądź granulatów, osłony wentylacji, a nawet dekoracje – lista...
Siatki tkane ocynkowane
Ann-Filters Poland specjalizuje się w produkcji oraz dystrybucji artykułów metalowych, które...
Siatki tkane...
W tej kategorii znalazły się siatki tkane nierdzewne o splocie holenderskim, które charakteryzują się dużą...
Siatki tkane z brązu i...
W tej kategorii przygotowaliśmy szeroki wybór produktów o różnorodnym zastosowaniu. Asortyment Ann-Filters Poland w...

Aktywne filtry

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło