Maszyny, urządzenia

Dostarczamy naszym klientom nie tylko wysokiej klasy siatki tkane i arkusze perforowane, ale także specjalistyczne maszyny i urządzenia służące do produkcji filtrów: zgrzewarki oraz plisowarki. Stanowią one nieocenione wsparcie różnego typu warsztatów i zakładów przemysłowych. Cechują je bezkonkurencyjne parametry techniczne, imponująca wydajność oraz szeroka funkcjonalność. Szczególnie polecamy zgrzewarki punktowe do blach, które pozwalają stworzyć solidne i trwałe połączenie między poszczególnymi elementami stalowymi w więcej niż jednym miejscu. Znakomicie nadają się do blach wykonanych ze stali czarnej, nierdzewnej i ocynkowanej.

W ofercie naszej firmy Ann-Filters Poland znalazły się zgrzewarki punktowe o mocy 16 kVA, 25 kVA i 40 kVA. Wyposażone zostały w siedmiostopniową regulację mocy, docisk nożny, elektroniczny zegar, który ułatwia odmierzanie czasu oraz zamknięty układ chłodzenia elektrod. Oferujemy modele o nieskomplikowanej i intuicyjnej obsłudze, które pomagają uzyskać połączenie elementów stalowych przy niskim nakładzie pracy. Przed zakupem upewnij się, że wybrana zgrzewarka zmieści się w Twoim warsztacie.

Maszyny do plisowania materiałów filtracyjnych

Poprawne działanie filtra zależy od sposobu ukształtowania przegrody filtracyjnej. Jak to zrobić? W tym celu doskonale sprawdzą się plisowarki zwiększające sztywność oraz zapewniające optymalną powierzchnię czynną wykorzystywaną do filtrowania. Geometria poszczególnych plis powinna zostać ściśle określona dla uzyskania właściwej zdolności pochłaniania zanieczyszczeń.

Oferujemy naszym klientom maszyny przeznaczone do plisowania (składania) takich materiałów, jak: bibuła filtracyjna, włókniny oraz materiały poliestrowe. Wyposażone są w funkcję regulacji temperatury grzania stołu dolnego i górnego oraz niezbędne liczniki i znaczniki. Wysokość plisy ustala się manualnie poprzez zmianę położenia noży. Dokładną specyfikację techniczną urządzenia znajdziesz w opisie produktu. W razie dodatkowych pytań nasi eksperci pozostają do Twojej dyspozycji.

Maszyny do plisowania...

Dla poprawnego działania filtra istotne jest...

Zgrzewarki

Poza siatkami i arkuszami perforowanymi w naszym...
Maszyny do plisowania...
Dla poprawnego działania filtra istotne jest ukształtowanie przegrody filtracyjnej. Plisowanie zapewnia...
Zgrzewarki
Poza siatkami i arkuszami perforowanymi w naszym serwisie zaopatrzycie się Państwo w urządzenie, jakim jest...

Aktywne filtry

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło