Siatki cięto ciągnione

Może zostać wykorzystana w budownictwie, przemyśle, a także przy wytwarzaniu galanterii metalowej. Blacha cięto-ciągniona to bardzo uniwersalny materiał o dużej trwałości i oryginalnym wyglądzie. Po siatkę tego typu sięgamy podczas stawiania ogrodzeń i balustrad, wzmacniamy nią konstrukcje schodowe i budowlane, a nawet wykorzystujemy jako element podwieszanego sufitu. Zapraszamy do zamówienia jej w naszym sklepie internetowym.

Wyjątkowe właściwości siatek

Produkty tego rodzaju nie powstają poprzez splatanie drutów, lecz wskutek nacinania blachy oraz jednoczesnego jej rozciągania. Przygotowana w ten sposób siatka cięto-ciągniona uzyskuje jednolitą strukturę. Dzięki zastosowanym materiałom jest odporna na uszkodzenia, a w dodatku charakteryzuje się też estetycznym wyglądem - typowe dla niej otwory powodują ciekawą grę światłem i cieniem. Blacha tego rodzaju jest wiec także ceniona za swoje walory dekoracyjne.

Szeroki wybór dostępnych wariantów

W sprzedaży znajdziecie Państwo między innymi siatki cięto-ciągnione w wersji ocynkowanej, ze stali czarnej oraz nierdzewnej. Oferujemy kilkanaście wersji o różnych rozmiarach oczek – można więc dobrać wariant do charakterystyki danego projektu. W naszym sklepie internetowym siatka ciągniona dostępna jest na sztuki; arkusze ucinane są z rolki o szerokości 1000 mm. Więcej informacji na temat wymiarów, grubości arkusza oraz procentu prześwitu znajdziecie Państwo po wejściu na podstronę wybranego wariantu. Zapraszamy do składania zamówień na potrzebny Wam rodzaj blachy.

Aktywne filtry

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło