Siatki tkane nierdzewne

Sita, filtry do olejów bądź granulatów, osłony wentylacji, a nawet dekoracje – lista sposobów na wykorzystanie tych produktów jest bardzo długa. W naszej ofercie znajduje się siatka metalowa o drobnych oczkach w ponad stu wariantach. Wiele z nich zostało wykonanych z AISI 304 – niskowęglowej odmiany stali o zwiększonej zawartości chromu i bardzo dobrych właściwościach nierdzewnych. Prezentujemy tu wyroby o splocie tkanym. Zapraszamy do poznania wszystkich dostępnych rodzajów.

Łatwe wyszukiwanie artykułów

Wielkość otworów jest jednym z najważniejszych parametrów podczas wyboru tych metalowych produktów tkanych. W bocznej części strony umieściliśmy więc filtr, z pomocą którego wyszukacie Państwo wyrób o potrzebnej Wam średnicy oczek. Asortyment można także przeglądać pod kątem szerokości rolki oraz parametrów sita mesh. Dzięki tak szerokiemu wyborowi siatka metalowa drobna z naszego asortymentu z pewnością spełni Wasze oczekiwania.

Zakupy wyrobów metalowych

Ceny produktów dotyczą jednego metra bieżącego produktu. Siatka tkana nierdzewna z naszego asortymentu może mieć szerokość 1000 mm, 1200 mm i 1300 mm. Po wejściu na podstronę wybranego wariantu znajdziecie Państwo informacje na temat średnicy drobnych oczek oraz ich liczby na jednym metrze kwadratowym. Metalowa siatka ze stali nierdzewnej może także różnić się grubością druta (m.in. 0,025 mm, 0,04 mm i 1,2 mm) oraz prześwitem (np. 36%, 55%, 85%).

Poza produktami o drobnych oczkach i splocie tkanym w naszym asortymencie znajdziecie Państwo także inne wyroby ze stali nierdzewnej, jak na przykład blachy perforowane i cięto-ciągnione. Zapraszamy do zakupów!

Siatki tkane nierdzewne

Aktywne filtry

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło