Zgrzewarki punktowe do blachy

Poza siatkami i arkuszami perforowanymi w naszym serwisie zaopatrzycie się Państwo w urządzenie, jakim jest zgrzewarka punktowa do blach. Z jej pomocą stworzymy połączenie pomiędzy elementami stalowymi w więcej niż jednym miejscu (punkcie). Zapraszamy do wyposażenia warsztatu w wybrany rodzaj spawarki.

Zgrzewarka do siatek i blach – cechy urządzenia

Zakupiona w naszym sklepie internetowym zgrzewarka punktowa umożliwia połączenie blach ze stali czarnej, nierdzewnej i ocynkowanej. W sprzedaży znajdują się modele stacjonarne o mocy 16 kVA, 25 kVA i 40 kVA. Wyposażono je w siedmiostopniową regulację mocy, elektroniczny zegar, który ułatwia odmierzanie czasu pracy, a także zamknięty układ chłodzenia elektrod. Maszyny posiadają ponadto docisk nożny. Oferujemy tu urządzenia, które pomagają uzyskać trwałe połączenie przy niskim nakładzie pracy – obsługa spawarek jest bowiem nieskomplikowana.

Odpowiednia maszyna do warsztatu

Zapraszamy do sprawdzenia parametrów dotyczących rozmiarów poszczególnych urządzeń - przed zakupem należy się upewnić, czy wybrana spawarka punktowa na pewno zmieści się w warsztacie. Zanim złożycie Państwo zamówienie na jeden z naszych produktów, sprawdźcie także informacje na temat maksymalnej grubości zgrzewanych blach oraz prętów - różnią się one w zależności od mocy urządzenia.

Zapraszamy do składania zamówień na zgrzewarki punktowe do blach w naszym sklepie internetowym. Wybrane urządzenie możemy wysłać do Klienta firmą spedycyjną lub transportem własnym. Istnieje także możliwość odebrania spawarki osobiście w naszej siedzibie w Gdańsku-Rębiechowie.

Zgrzewarki punktowe do blach

Aktywne filtry

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło