Blacha perforowana ocynkowana

Zachęcamy do zamawiania wielofunkcyjnych artykułów budowlanych – w naszym sklepie internetowym oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości produktów w atrakcyjnych cenach. Wyroby takie, jak blacha perforowana ocynkowana, znajdą zastosowanie zarówno w przemyśle, jak i w aranżacji wnętrz. Dostępne tu siatki można wykorzystać m.in. w systemach wentylacji i klimatyzacji, podczas wykonywania elewacji, balustrad i ogrodzeń, a także schodów i podwieszanych sufitów. Proponujemy wiele opcji do wyboru – zapraszamy do poznania danych technicznych, cen i właściwości blachy.

Dobranie odpowiednich parametrów

W sprzedaży znajduje się ocynkowana siatka perforowana, która umożliwia uzyskanie efektu kryjącego oraz transparentnego. Najważniejszym, mającym wpływ na rezultat parametrem, jest średnica otworów: w naszych wyrobach wynosi ona 4 mm, 5 mm lub 8 mm. Oczka rozmieszczone są na arkuszu w układzie mijanym RV. Dostarczamy siatki ocynkowane, charakteryzujące się dużą odpornością na rozwój korozji. Dzięki temu zachowają swoje właściwości przez długi czas, niezależnie od tego, w jakim projekcie zostaną użyte.

Koszty zakupu siatki

Cena perforowanej blachy ocynkowanej różni się w zależności od rozmiarów pojedynczego arkusza. Sprzedajemy je na sztuki, a we własnym zakresie siatkę można także pociąć na mniejsze części. Zachęcamy do sprawdzenia dokładnych parametrów naszych wyrobów - nie tylko rozmiarów arkuszy i średnicy oczek, lecz także grubości perforowanej blachy oraz odległości pomiędzy otworami. Ponieważ dysponujemy własnym transportem, jesteśmy w stanie zrealizować także duże zamówienia.

Aktywne filtry

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło