Siatki tkane ocynkowane

Ann-Filters Poland specjalizuje się w produkcji oraz dystrybucji artykułów metalowych, które znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle i budownictwie. Jedną z najważniejszych pozycji w naszej ofercie zajmują siatki o splocie tkanym wykonane ze stali ocynkowanej. Dodatkowa warstwa ochronna stanowi skuteczne zabezpieczenie mechaniczne i antykorozyjne. Zwiększa trwałość konstrukcji oraz odporność na niekorzystne czynniki, w tym wilgoć. Wielkość oczek może różnić się w zależności od indywidualnych potrzeb.

Dzięki zastosowaniu splotów tkanych uzyskaliśmy materiał, który w odróżnieniu od siatek zgrzewanych, jest giętki, elastyczny oraz podatny na formowanie i kształtowanie. Doskonale nadaje się do przesiewania drobnych frakcji, a także filtracji cieczy i gazów. Druty ocynkowane na długo zachowują swoje właściwości, nawet w wymagającym środowisku. Odpowiednio przeplatane, tworzą zwartą i solidną konstrukcję przystosowaną do użytku zewnętrznego. Siatki tkane można spotkać w obudowach i osłonach różnorodnych sprzętów, choć wykorzystywane są także w produkcji ogrodzeń dla zwierząt.

Siatki ocynkowane o splocie tkanym – właściwości i zastosowanie

Zaletą siatek tkanych wykonanych ze stali ocynkowanej jest szeroki wybór rozmiarów i wielkości oczek. Dzięki temu mamy pewność, że spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Przeplatane według określonego sposobu tworzą konstrukcje, które cechują się dużą precyzją przesiewania. Są także odporne na przecieranie i zdzieranie. Mamy do wyboru modele o różnym poziomie prześwitu - od 37% do nawet 81%.

Siatki tkane, zwane także technicznymi, z powodzeniem wykorzystywane są w różnych gałęziach przemysłu i budownictwie, zwłaszcza do produkcji maszyn i filtracji. Stosowane są także w branży rolniczej. Wyprodukowane z drutu ocynkowanego, stanowią doskonałą alternatywą dla siatek nierdzewnych. Z naszej strony zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniej siatki filtracyjnej. W przypadku dodatkowych pytań i wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Siatki o splocie tkanym wykonane ze stali ocynkowanej.

Aktywne filtry

Utwórz konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło